Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Spacerówki z przekładaną rączką

Wózki spacerowe z przekładaną rączką

Wózek spacerowy zwany popularnie spacerówką, to podstawowy środek transportu dla Twojej małej pociechy. Wybierając go, należy kierować się przede wszystkim: rodzajem powierzchni, po której będziemy spacerować; rodzajem stelaża; funkcjonalnością. Sprawdźmy jakie wózki spacerowe, mają nam obecnie do zaoferowania ich producenci.

 Spacerówki dziecięce, to wózki, które służą do swobodnego przemieszczania się ze starszą pociechą w wieku 2-3 latka, na różne odległości. Producenci tego modelu wózka, dbają coraz bardziej o wygodę w ich obsłudze, co skutkuje większą swobodą wyboru przy ich zakupie. Mamy mają więc do swojej dyspozycji proste wózki spacerowe na czterech kołach lub bardziej nowoczesne i stylowe wózki na trzech kołach.
Pierwszy rodzaj wózków cechują: spora ciężkość, większa stabilność, łatwiejsze przemieszczanie się w miejskich warunkach
. Taki wózek, z łatwością pokona krawężniki, a szczeliny między płytkami chodnikowymi, nie będą dla niego większą przeszkodą. Wózki trzykołowe z kolei, cechują się dużo lżejszą konstrukcją. Przeznaczone są one głównie dla rodziców aktywnych. Takie trójkołowe nowoczesne wózki, pozwalają na swobodne spacery po: plaży, lesie czy parkowych alejkach.

Mamy mogą również wybierać pomiędzy wózkami, różniącymi się między sobą typem zastosowanej rączki. Obecnie w sprzedaży można spotkać zarówno wózki spacerowe z przekładaną rączką, jak i spacerówki z rączką teleskopową.
Przekładana rączka w tego typu pojeździe dla dziecka, służy przede wszystkim szybkiej i łatwiej zmianie kierunku jazdy. Tego typu wózki, charakteryzują się dość lekką konstrukcją (aluminiowy stelaż). Często wyposażone są dodatkowo w specjalny przycisk, który ułatwia ich szybkie złożenie. Przekładana rączka, ułatwia ochronienie dziecka przed: nagłym deszczem, silnym wiatrem czy działaniem promieni słonecznych. Rączka teleskopowa z kolei, umożliwia lepsze dopasowanie jej wysokości jak i odległości do potrzeb osoby nim kierującej. Dzięki czemu, zwiększa się komfort użytkowania pojazdu. Niekiedy ma to też spory wpływ na bezpieczeństwo małego pasażera.