Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wielofunkcyjne wózki dla dzieci

Praktyczny wielofunkcyjny wózek

Sklepy z wózkami, oferują swoim klientkom, wiele ich modeli. Różnią się one między sobą, zarówno pod kątem przeznaczenia, jak i zastosowanymi w nich rozwiązaniami czy udogodnieniami. Dzisiejsi producenci wózków dla dzieci, starają się stworzyć takie ich modele, które nie tylko zapewniają wygodę małemu pasażerowi, ale ułatwiają też jego transport, prowadzącej go osobie, którą jest najczęściej mama. Z tego też względu, współczesny wózek dziecięcy, jawi się jako pojazd dość uniwersalny. Przykładem tego stwierdzenia, może być chociażby tak zwany wózek wielofunkcyjny, znajdujący się coraz częściej na liście zakupowej, mam w różnym wieku. O tym, dlaczego wózki wielofunkcyjne stają się – mimo swej wysokiej ceny – tak popularne wśród mam, przeczytasz w tekście poniżej.

Wózek wielofunkcyjny to coś, o czym marzy niejedna mama. Dlaczego? Ponieważ skupia on w sobie, kilka różnych modeli pojazdów ułatwiających transport maleństwa, nawet na dłuższe odległości. Oznacza to, nie tylko sporą wygodę i swobodę w jego obsługiwaniu. Taki wózek, jawi się również jako niezbędne akcesorium dla dziecka, pozwalające na pewne oszczędności. Na czym polega swoboda i wygoda w obsłudze wózka wielofunkcyjnego? Przede wszystkim tego typu wózek, w zależności od naszych potrzeb, może posłużyć zarówno jako gondola dla niemowlęcia, jak i spacerówka, dla dziecka nawet do 3-ego roku życia. Umożliwia to zdejmowana budka. Niektóre modele, posiadają też możliwość przekształcenia wózka w kołyskę, co ułatwia uśpienie malca, nawet w czasie spaceru. Ważnym jest również to, że często wózki wielofunkcyjne posiadają stelaże z możliwością wpięcia w nie fotelika samochodowego, który nierzadko dodawany jest w komplecie. Dla lepszego bezpieczeństwa malucha, wózki wielofunkcyjne posiadają też specjalne zdejmowane barierki oraz pasy bezpieczeństwa w postaci wygodnych i praktycznych szelek. Wózki wielofunkcyjne bardzo często, zostają wyposażane dodatkowo w hamulce ręczne, co daje pełną kontrolę nad wózkiem. Wygodę dziecku, zapewnia z kolei bardzo często montowany podnóżek oraz obracane siedzisko. Oba te rozwiązania, uatrakcyjniają podróż maluchowi – szczególnie temu, który niezbyt chętnie spędza swój czas w wózku. Ponieważ niektóre wózki, muszą pokonać dość trudne warunki miastowe typu krawężniki, schody, tory tramwajowe czy też nierówności chodnikowe, ich producenci wyposażyli je również w podwójną amortyzację kół oraz w dwa obrotowe koła przednie z blokadą.

Bardzo często, wózki wielofunkcyjne posiadają dodatkowe akcesoria. Wśród nich znajdują się między innymi: ułatwiająca podróżowanie także w pochmurne lub chłodniejsze dni parasolka wózkowa, osłonka przeciwdeszczowa, moskitiera, śpiworek lub specjalna polarowa profilowana wkładka.