Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wózek używany dla niemowlaka

Używane wózki dla niemowląt

Mimo iż specjaliści od opieki nad niemowlętami, nie polecają zakupu wózka używanego, to niekiedy wybór taki staje się koniecznością. Dzieje się tak głównie ze względów finansowych. Nowe funkcjonalne wózki dla dzieci, są zazwyczaj dość drogie. Koszta wzrastają jeszcze bardziej, gdy na świat przychodzą bliźniaki lub większa ilość dzieci. Wtedy taki używany wózek, pozwala na skuteczne obniżenie koniecznych wydatków.

Używany wózek niemowlęcy to dość łatwo-dostępny towar. Najczęściej są to pojazdy sprzedawane przez osoby prywatne. Przed zakupem takiego wózka, warto wówczas dokładnie mu się przyjrzeć i ocenić na ile noszone ślady użytkowania, mogą zagrozić bezpieczeństwu naszej pociechy. Na pewno powinniśmy unikać wózków które posiadają: pęknięte uchwyty, bardzo „wyrobione” pasy bezpieczeństwa oraz gdy ich mechanizm składania czy hamulce nie działają poprawnie. W takim wypadku, nie może kusić nas jedynie niska cena wózka czy też fakt, że „dokładane” są do niego różnorakie akcesoria.

Najpewniejszych tego typu zakupów możemy dokonać udając się do komisu. Tam zyskujemy gwarancję, iż nabywamy wózek w 100% bezpieczny. Zanim bowiem trafi on do sprzedaży, jest poddawany gruntownej renowacji czyli czyszczony lub odświeżany. Jeśli zaś jakaś jego część uległa zniszczeniu czy uszkodzeniu lub jest już bardzo stara, wówczas zyskujemy pewność, że została ona wymieniona na inną, taką która posłuży nam jeszcze przez dłuższy czas.

Wśród najczęściej kupowanych używanych modeli wózków, znajdują się gondole spacerowe. Są to bowiem wózki, które służą naszej pociesze zaledwie przez kilka pierwszych miesięcy jej życia. Dlatego też jego zakup, wydaje się być tu jak najbardziej wskazany i poprawny.