Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/974.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Parasolki wózkowe

Parasolki do wózków dziecięcych

Idealny wózek dla dziecka musi być nie tylko wygodny i bezpieczny. Powinien być również wysoce funkcjonalny. Korzystanie z niego, mogą ułatwić w znaczący sposób wszelkiego rodzaju akcesoria. Niekiedy są one dołączane w komplecie przy zakupie wózka. Kiedy indziej musimy je nabyć oddzielnie. Jednym z takich bardziej przydatnych akcesoriów, jest parasolka.

Teoretycznie tego typu dodatek, może wydawać się zbędny. Przecież budka wózka chroni małego pasażera zarówno przed słońcem, wiatrem czy deszczem. Zasadniczo tak jest. Jednakże nawet dość duża i głęboka budka, nie zagwarantuje naszemu dziecku 100% ochrony. Zaś zestawienie typu: parasolka plus budka, mogą już tego dokonać.

Parasolki do wózków dostępne są w potężnej gamie kolorystycznej: od ciemnych jednobarwnych, po wielokolorowe a nawet takie, które ozdobione są dodatkowo zabawnymi nadrukami. Różnią się one również pod kątem kształtu jak i wielkości. Mamy mają więc ogromne pole manewru pod tym kątem. Mogą bowiem dobrać parasolkę odpowiednio do: wielkości posiadanego wózka, jego marki jak i koloru.

Parasole do wózków występują zasadniczo w dwóch wariantach. Są to parasole: przeciwdeszczowe a drugi ich rodzaj to parasolki przeciwsłoneczne. Na rynku coraz częściej możemy też spotkać parasolki uniwersalne czyli chroniące zarówno przed deszczem, jak i przed działaniem słońca. Uniwersalne parasole wózkowe posiadają charakterystyczną konstrukcję. Mają one przedłużone pokrycie, co stanowi ochronę przed deszczem. zaś wykonane z materiałów nieprzemakalnych i nieprzepuszczających jednocześnie promieni słonecznych.

Wszystkie parasolki, bez względu na ich rodzaj i konkretne zastosowanie, wyposażone są zazwyczaj w uniwersalny uchwyt mocujący. Dzięki czemu możemy z łatwością dopasować upatrzony model parasolki do posiadane przez nas wózka. Posiadają one również regulację nachylenia pod dowolnym kątem. Takie rozwiązanie pozwala na dużo bardziej precyzyjną ochronę malucha.

Jeśli nasze dziecko to córeczka, poszukując akcesoriów wózkowych, możemy dodatkowo rozejrzeć się za kupnem taniego wózka dla lalki. Zazwyczaj są one dostępne zarówno w tych samych sklepach, w których kupujemy wózki dla dzieci.